Státní fond kinematografie spouští nový systém pro podávání poplatkových přiznání za kinematografická představení – PORT

Vážení poplatníci,
 
rádi bychom vám připomněli, že za první čtvrtletí roku 2018 již platí povinnost podat poplatkové přiznání skrze nový systém pro podávání poplatkových přiznání za kinematografická představení – PORT.
 
Pokud jste se do systému PORT zatím neregistrovali, rádi bychom vás vyzvali k registraci. Za první čtvrtletí roku 2018 se budou veškerá poplatková přiznání provádět právě skrze něj.
 
Registrace se skládá ze dvou základních kroků.

              1. ​Online registrace, kterou provedete po kliknutí na následují odkaz http://port.fondkinematografie.cz kde vyplníte veškeré požadované údaje.
              2. Po dokončení online registrace se vám vygeneruje pdf dokument, který nám pošlete podepsaný poštou na adresu Fondu anebo naskenovaný s podpisem skrze datovou schránku, kterou jste uvedli při vaší registraci. Přesnou adresu i ID datové schránky zjistíte na našich stránkách.
 
Jakmile obdržíme tento vámi podepsaný dokument, dostanete e-mailem potvrzení o aktivaci účtu. Jakmile dojde k jeho aktivaci, budete v této databázi moci podat vaše poplatkové přiznání.
  
V případě nejasností či jiných dotazů spojených se systémem nás prosím neváhejte kontaktovat, a to nejlépe emailem na níže uvedenou adresu. Děkujeme.