Webinář: Jak žádat o podporu ve výzvě na vývoj první verze scénáře

Záznam z webináře: https://youtu.be/4UyGOlc5gzc

Rada Státního fondu kinematografie ve spolupráci s kanceláří Fondu pořádá 19. 7. 2021 od 14 hodin online webinář k podávání žádostí ve výzvě Vývoj první verze scénáře pro celovečerní hraný nebo animovaný film. Aktuální výzvu i s přílohami najdete zde.

V rámci webináře představí Rada základní požadavky, které na projekty klade. V druhé půlce webináře pak bude podrobně probrána výzva i jednotlivé formuláře. Účastníci webináře budou mít samozřejmě také prostor k pokládání dotazů.

Počet účastníků webináře je z technických důvodů omezen na cca 90. Pokud se vám v daném čase nepodaří k webináři připojit z kapacitních důvodů, budeme ze setkání pořizovat také záznam, který bude poté zveřejněn na webu Fondu.

K úspěšnému připojení stačí pouze počítač s funkčním reproduktorem, v případě, že chcete být slyšet i vidět s kamerou a mikrofonem. Dotazy však půjde pokládat i prostřednictvím chatu.

K online setkání se připojíte na tomto odkaze: https://us02web.zoom.us/j/85915728149?pwd=Wjg5ZDVkT3Z3aGtGRlFISWJ0cU1yUT09